Маєте запитання? +38-063-391-25-96 [email protected]
Обрати сторінку
Не вірите, друзі?
Щоразу, коли готуємо публікацію, маємо пам'ятати, що УСПІХ нашого проекту може бути на відстані одного лайку. Не метафорично. Буквально.
 
 

ЯК ЖЕ ШВИДКО І ВЖЕ ПРОТЕСТУВАТИ СВОЮ ІДЕЮ НА РИНКУ?

 
Скажімо, ви молодий співак чи музикант, мрієте пробитися до відомого продюсера і думаєте, що це нереально. А з іншого боку блакитного екрану є продюсери, які думають: "Де ж ці таланти?!"
Втрачаючи віру, ви забуваєте, що продюсери постійно шукають нові імена, голоси та обличчя. Адже ж так?
 
Отже, що робити музиканту, щоб протестувати свої задуми на ринку? 
Викладаєте демо у Facebook + Instagram + 1 долар реклами на  аудиторію, скажімо, музичний продюсер і дотичні (є декілька тис. в Україні).
І вже за день зрозумієте, як реагує САМЕ НА ВАС "ринок". І зможете спланувати наступні дії. ЗА ОДИН ДЕНЬ ви зможете або стати на шлях успіху, або зрозумієте, що вашу маркетиногову гіпотезауслід оптимізувати.
Або якщо "ринок" не реагує і ви сумніваєтеся, можливо, вам кантрі співати, а не народні? В Україні небагато кантрі-співаків, конкуренції ж ніякої. Що думаєте?
 
А якщо я не вмію співати, малювати, грати, танцювати?
"Це все, звісно, круто і просто, – думаєте ви, – якщо ти співак. А не вмію я співати! І не актор я! І що робити зі спорттоварами, будматеріалами, <вставте своє>?!"
Або ви, наприклад, маркетолог на металопрокатному заводі, який "веде” (куди?) сторінку заводу у Facebook… Заводу металопрокату у Facebook! Ще б в Instagram вели сторінку і робили сторіс про плавку чавуну і монтажу домкратів для локомотивів…
 

Нереально? Як думаєте? Ось приклад саме такого суворого просування.

 

СУВОРИЙ SMM

 
Можливо, вам траплялася така доволі нашуміла історія, коли Артемій Лєбєдєв (у цьому контексті відомий чувак з великою кількістю активних підписників) помітив і написав замітку про Кубаньжелдормаш @kubanzheldormash. Мовляв, нічого собі "суворий SMM"! От молодці! Беріть приклад!
 
І за добу в них стало на декілька десятків тисяч підписників більше.
 
До речі, переляньте сторінку Кубаньжелдормаш. Це непоганий приклад того, що на нашому е-курсі з просування називаємо "комунікаційний контент".
 
Суворий варіант просування вибрати чи ні - не це головне.
 
 

Головне інше. Пам'ятати, навіщо ви САМЕ ЦИМ займаєтеся.

 
Наприклад, сьогодні, коли я закінчую цю статтю в середу ввечері перед Великоднем 2017, у багатьох настрій не дуже, правда ж? Ми поспішаємо перед святом, всім нам заважають поспішати, весняна втома, Венера ретроградна з Риб повільно чомусь виходить:), брак всіх вітамінів групи B, веселі наради по планах продажів...
 

І ми потихеньку перестаємо вірити, що у нас щось добре вдасться саме сьогодні, ми забуваємо, навіщо ми САМЕ ЦИМ займаємося. А успіх при цьому може знаходитися на відстані ОДНОГО ЛАЙКУ (навіть якщо ви офлайн).

У такі часи особливо добре сприймаються "широкі" публікації (що таке "широкі" пости - див. мій ВІДЕОСЛОВНИК МАРКЕТОЛОГА. Загугліть - він перший у пошуку).

Щиро сподіваюся, що слова у цих рядках піднімуть трішки настрій, підбадьорять вас і підкажуть якусь добру ідею!

P. S. То навіщо ви саме цим бізнесом займаєтеся, друзі? Поділіться!